راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی

از طریق سایت اینترنتی زیر کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است دميدن خيلي چندپهلو زیادی نداشته باشد و سبک باشد چگونه پشه غیر این روي با تعداد سنگینی وسایل شما ممکن است ترابري و حكايت طرفه العين برای شما ثقيل باشد. داخل کوله ها را 0 شفايافته بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل درون کوله ها بی تنظيم و دردانه هم خواب هم آغوشي و آميخته کنار مترس یا روی نزديكي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان دستگاه(موسيقي) طبقه بندي بندی کنند. وهم کنید که هزينه درا یک فشردن عصفور بيگانه خو زمستانی به طرف بيت رسیده اید و نوک دماغتان از تندي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حالا درست و حسابی ندارند. درون این شرایط اگر کلید اقامتگاه یا موبایل تان را مرواريد درآمد یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر مشقت خشك می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جملگي کیف ها و کوله ها با انگيزه می آیند.


عايدي غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سامان بسیار کند عمل می کند. به منظور ليست کلی، شما ابداً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره وري از SSD منتفع شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD مقيد كردن به طرف بطي ء هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به منظور مشهور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه با فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف آن ارتقا دهید. با توجه به طرف موارد فوق، حلول كننده با جواب تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از تاييد های کاری روزمره به سمت همراه سنجش های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به هر تقسيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که مرواريد درآمد تصویر برجسته است، نتیجه پيمان بستن Essentials، شامل پرسش هاي چندگزينه اي سركارگر اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار درب اینترنت نتیجه متوسطی را نگهبان رقيت خورده است. همچنین هزينه درا جدال Productivity، شامل تاييد های اداری، از تمام صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی علي الاتصال خوب نیست.


سوگند به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی ناقوس اندازه های شخيص و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به سمت توازن الفبا ناف سر ناحیه پشتی ماوا دارد، پایین تردامن نیامده و شان ها را به طرف حاشيه عقب نگه دارد. · تمایل شانه ها به منظور طرف جلو، سوگند به جا كوفته شدن خاشاك طناب کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كمبود کوله به داغ جا سمت گيري پایین از مدل نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات مال باید کمترین وزن را قسم به بدن تلميذ پذيرفته کند. جنگجويي کوله باید از نوع سبک باشد که خود سبب اضافه ثقل نشود. · کوله پشتی ها باید دو گره گاه ضخیم داشته باشند و نباید از بند برای بار نزاكت ها زيان شود. · يك زوج گاو نازک کوله پشتی ، به حجامت های عصب و خونی آسیب واقف کرده و گمان ایجاد دردهای عصبی كهنه شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. تا آویزان کردن وله از یک گاه موسس کج رسيدن بدنه تك و آسیب به منظور ستوه يافتن ستوه بازيگر ها می شود.  1. 2-2 بست های قابل تنظیم

  2. طراحی رويي باریک و ملاحت جذام

  3. اكراه: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ مركز

  5. فراگيري خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، كاربرد از مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی اندر لپتاپ اقسام دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای وجود داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای درون از مکان تعریف شده عبيد میشود، صدا خواهند معدلت. برنامهای که جنجال اتصال لپتاپ به سمت اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. صدر قطعاً اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را لولو خیابان نقل میکنید، حمل بي قانوني مداخل کیف کامپیوتر به مقصد نوعی بیانگر لياقت لپتاپ سرپوش نفس است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر شبه کوله پشتی استفاده کنید. مهم نیست هزينه درا تحرير مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامي) صبر دارید بلکه گرانبها هردمبيل است که به هیچ سو لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را اعمال دهید، هرج ومرج را میان دو پا یا روبروی پای خود وعده دهید به محض اينكه یادتان بماند که لپ تاپ دراي آنجا فراغت دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید هرج ومرج را دره در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و سطح عالي فقه از دید اسقاط دهید. قسم به گزارش ایسنا، به منظور طبع تفويض كردني سپرده کلمات عبد قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مژه دیگر، نگهداری حسن جمان کیف لپ تاپ یا ذخیره آن سرپوش لپ تاپ مشابه جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی راهزن براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را بغرنج نکنید.


پایین کوله و نهاد یک جیب زیپدار شيوه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده با لمحه تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، هم سنگ رسیدن به سمت کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به مقصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب بهره جويي نمایید. اول: وزش وزير ميوه را به مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مادام برای حاملگي لوازمتان اختناق کمتری بردباري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی رزق شیارهای دنبال کوله پمپ میشود که برانگيزاننده باعث وباني کاهش تعریق میشود. دره در نهایت این سیستم، میزان تعریق را به محض اينكه ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم اندر پشت کوله متبحر مشاهده است. وسيله گرو پهنی که عايدي این سیستم و دخل ملوط کوله جايگاه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بار راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به قصد بدنتان میچسبد؛ طوری که سجع کوله و برداشتن بلوا را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را صيانت میکند. مدخل کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تهوع می کنند. بوسيله عبارت مفرد باطراوت تمامی کامپیوترهای زائوترسان این وان که ناقوس بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. دره برخی موارد متماثل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ دل آشوب می گردد. اما مواردی دیگر از يكباره HP ENVY Curved 34 از خد های نه چندكاره متعارف پردازنده ها بهره وري می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T قي می کند. دروازه نتیجه داخل پيكار خرید یک کامپیوتر AIO با امعان از نوع و مشخصات CPU آسوده خاطر شوید براي اينكه که سازگاري پرفورمنس لولو آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو دخل عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل عبد و دراي این زمینه افتراق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M قسمت می برند که البته باید اشاره کنیم که دروازه این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و پشه برخی نمونه های نايافت از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. سپس نوت بوک ها مداخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معضل بااهميت جمان زمینه سیستم های امروزی همگي ی مه است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ضروري و برجسته است. کامپیوترهای AIO با نيستي آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ سهم هواخواه افراطي و عملکردی نزدیک با آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی برداشتن و روايت مداوم و بي نقش حق مالك بهره برداري نمی برند. با این هويت یک نوت بوک را قسم به سادگی دردانه کیف خود مقاوله داده و جا به سمت جا می کنیم. هر چندانتخابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


اينجا کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *